Ми зробимо Все,
щоб Ваш бізнес був успішним!Євген Якуба

Про нас Львів

ТзОВ «Аудиторська фірма «Транс - Аудит»» успішно працює на ринку аудиторських послуг з 2002 року (Свідоцтво про внесення в Реєстр аудиторських фірм та аудиторів, які одноособово надають аудиторські послуги № 2866 згідно рішення Аудиторської палати України від 23 квітня 2002 року № 109).

З початку заснування і по сьогодні, одними із основних наших клієнтів є підприємства залізничного транспорту, які входять в сферу управління ДАЗТУ «Укрзалізниця», такі як ДТГО «Львівська залізниця», ДП «Придніпровська залізниця» та інші (в цілому, разом із структурними підрозділами, -  це понад 600 підприємств).

Надання послуг для таких великих та різнопланових у своїй діяльності підприємств дозволило нам сформувати колектив висококваліфікованих спеціалістів у сфері аудиту, юриспруденції та консалтингу.

З метою забезпечення споживачів наших послуг широким спектром обслуговування, компанія "Транс-Аудит" на партнерських умовах співпрацює із фірмами, які спеціалізуються у проведенні експертних оцінок та автоматизації обліку.

Свідоцтво про включення Аудиторської фірми "Транс - Аудит" в Реєстр аудиторських фірм та аудиторів

Сертифікат аудитора виданий керівнику компанії Якубі Євгену Антоновичу


            


Свідоцтво про відповідність системи контролю якості

Диплом за міжнародними стандартами фінансової звітності для професіоналів