Ми зробимо Все,
щоб Ваш бізнес був успішним!Євген Якуба
    
    
29.01.2016

Кабмін обмежив товарооборот України з Кримом

Постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2015р. № 1035 «Про обмеження поставок окремих товарів (робіт, послуг) з тимчасово окупованої території на іншу територію України та/або з іншої території України на тимчасово окуповану територію»

Кабінет Міністрів України своєю постановою від 16.12.2015р. № 1035 заборонив на період тимчасової окупації Криму поставку товарів (робіт, послуг) під всіма митними режимами з тимчасово окупованої території на іншу територію України та в зворотному напрямку, за винятком:
  • особистих речей громадян, визначених ч. 1 ст. 370 Митного кодексу України від 13.03.2012р. № 4495-VI (далі – МКУ) (крім товарів, визначених п. 24 ч. 1 ст. 370 МКУ), що переміщуються у ручній поклажі та/або супроводжуваному багажі;
  • соціально значущих продуктів харчування, що переміщуються громадянами, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 10 000 гривень та сумарна вага яких не перевищує 50 кг на одну особу, за переліком згідно з додатком до даної постанови.
Крім цього, дія постанови не поширюється на:
  • поставку електричної енергії з тимчасово окупованої території на іншу територію України та/або з іншої території України на тимчасово окуповану територію, що здійснюється відповідно до рішення РНБО;
  • поставку з тимчасово окупованої території на іншу територію України товарів, що мають стратегічне значення для галузей економіки та безпеки держави, за підтвердженням Мінекономрозвитку;
  • ввезення на тимчасово окуповану територію гуманітарної допомоги, яка надається міжнародними гуманітарними організаціями згідно з переліком, затвердженим Мінсоцполітики.
Постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2015р. № 1035 «Про обмеження поставок окремих товарів (робіт, послуг) з тимчасово окупованої території на іншу територію України та/або з іншої території України на тимчасово окуповану територію» набрала чинності від 18 січня 2016 року.